Telefon

(+48 61) 8 422 839

Otwarte

Pn-Pt 08:00-16:00

Napisz do nas

biuro@borski.pl

O firmie


Szanowni Państwo
W tym roku mija 34 lat od chwili rozpoczęcia przez naszą firmę działalności w branży transportowej.

Początki były bardzo trudne, lecz dzięki naszej ciężkiej i wytrwałej pracy; działalności nastawionej na rozwój przez prowadzenie ciągłych inwestycji w pracowników i tabor własny odnieśliśmy sukces. Po dziś dzień prężnie działamy.

Posiadamy do Państwa dyspozycji kilkanaście ekologicznych ciągników marki Volvo FH 12 z naczepami plandekowymi i chłodniczymi.

Głównym przedmiotem naszej działalności jest międzynarodowy transport drogowy oraz spedycja międzynarodowa i krajowa. Specjalizujemy się w przewozach ładunków kompletnych - 24 tonowych naczepami o wysokości 2,95: drobnicowych, chłodniczych oraz niebezpiecznych.

Przewozy realizujemy zgodnie z prawem przewozowym i konwencją CMR. Posiadamy Licencje Wspólnotową oraz ubezpieczenie OCP przewoźnika w ruchu krajowym i międzynarodowym na kwotę 500.000 USD. Polisę na wykonywanie transportów kabotażowych.

Zapewniamy profesjonalną obsługę popartą wieloletnim doświadczeniem w branży transportowo-spedycyjnej. Przez okres działalności wypracowaliśmy stabilną pozycje na rynku i zdobyliśmy zaufanie wielu renomowanych firm.

Należymy do Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Warszawie.

placeholder
placeholder


placeholder